Зарахування учнів до ліцею

Дата: 4 грудня 2017 о 14:34, Оновлено 27 березня о 20:14

Зарахування на 2023-2024 н.р.

Зарахування на 2022-2023 н.р.

Цього року управління освіти Коломийської міської ради запроваджує електронну реєстрацію дітей для зарахування до перших класів закладів загальної середньої освіти Коломийської територіальної громади. Дана реєстрація запроваджується з метою забезпечення прозорості, відкритості та єдиного підходу до зарахування дітей для здобуття початкової освіти.

Для електронної реєстрації дітей в закладах загальної середньої освіти Коломийської територіальної громади буде використовуватися система Bloqly https://school.bloqly.com/#/ , яку створено з використанням технологій blockchain. Дана технологія забезпечує відкритий і неупереджений процес формування черги щодо зарахування дітей в заклади освіти.

Батьки, діти яких мають бути зараховані в 1 клас в 2022-2023 н.р., можуть уже реєструватися в системі Bloqly і вносити дані своєї дитини.

Подати заявку до нашого ліцею (тобто здійснити електронну реєстрацію) ви зможете пізніше, коли систему буде відкрито для подачі заявок батьками.

Порядок електронної реєстрації дітей для зарахування до перших класів закладів загальної середньої освіти Коломийської територіальної громади.

Інструкції для батьків щодо електронної реєстрації дітей до 1 класу:

1. Відеопосібник для батьків щодо електронної реєстрації на blockchain.

2. Посібник для батьків щодо електронної реєстрації на blockchain.

Заяви щодо зарахування дітей до 1 класу Коломийської філії № 6 імені Героя України Тараса Сенюка Коломийського ліцею № 9  на 2022-2023 н.р. (і всі необхідні документи) будуть прийматися з 01.04.2021 по 31.05.2021 року. Хто вже подав документи до нашого ліцею, повторно подавати не потрібно.

2. Територія обслуговування, закріплена за Коломийською філією  № 6 імені Героя України Тараса Сенюка Коломийського ліцею № 9

Про приймання документів для зарахування дітей до першого класу

Що для цього необхідно зробити:

І. Підготуйте всі необхідні документи:

1). Заява про зарахування.

2). Копія свідоцтва про народження дитини.

3). Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Щодо термінів подачі медичної довідки ми повідомимо вас пізніше.

4). Документ про підтвердження місця проживання дитини  чи одного з її батьків (для дітей, які проживають на території обслуговування Коломийської філії № 6 імені Героя України Тараса Сенюка Коломийського ліцею № 9 ).

ІІ. Надішліть на електронну пошту Коломийської філії № 6 імені Героя України Тараса Сенюка Коломийського ліцею № 9  school6.6@ukr.net  скановані копії або фото документів та заяву у форматі Word.

Якщо у вас немає можливості надіслати скановані копії або фото документів, всі  документи подасте безпосередньо секретарю ліцею.

Відповідно до Наказу МОН № 367 від 16.04.2018р. затверджено новий Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти.